ZEMİN MANTAR ŞİLTESİ

Mantar şilte zemin ses izolasyon uygulamalarında kullanılan ses kesici bir malzemedir. Zeminde vibrasyon ve darbe kaynaklı oluşan gürültülerin alt kata iletilmemesi amacıyla uygulanmaktadır. Alt kata giden seslerin engellenmesini sağlamaktadır. Başta inşaat sektörü olmak üzere bir çok mekanda ve alanda kullanılabilmektedir. Daha güçlü bir ses yalıtımı için süngerpan ile birlikte uygulanabilmektedir. Direk zemin altına yada şap ve parke altına uygulanabilmektedir.

 

Beton sap alti parke zemin siltesi titresim topuk sesi yalitm izolasyon malzemesi levhasi levhalari urunleri modelleri cesitleri turleri 001 830x713

 

Beton sap alti parke zemin siltesi titresim topuk sesi yalitm izolasyon malzemesi levhasi levhalari urunleri modelleri cesitleri turleri 002 830x589

 

Ayak seslerinin alt kata iletilmemesi amacıylada kullanılabilmektedir. Zemin ses izolasyon malzemesi olarak bilinmektedir. Değişik alanlarda da kullanılmaktadır. İnşaat sektöründe çok sık kullanılır. Atletizm pisti, basketbol sahaları, tenis kortları, voleybol sahaları, yürüyüş yolları, çok amaçlı spor sahaları, açık yada kapalı spor sahaları gibi ve benzeri mekanlarda da kullanılabilmektedir.

ÖZELLİKLER

  • Şap yada parke altında kullanılabilmektedir.
  • Direk zemin altına uygulanabilir.
  • Siyah ve bej renktedir.
  • Yüzeyi granül dokudur.
  • Yanmaz B2 (DIN 4102-1)
  • Isı geçirgenlik 0.06M K/W 5 mm (DIN 52612)
  • Ses yalıtımı LW = 20 db.
  • Malzeme kalınlıkları 1 mm - 10 mm arasıdır.

 

Mantar kauucuk silte levha 830x393Mantar kauucuk silte levhalar 830x507

BONDEX SÜNGERPAN

Bondex Süngerpan Duvar, zemin ve tavan ses yalıtım uygulamalarında kullanılan, yüksek frekanslı seslerin izole edilmesini sağlayan ve üst düzey bir performansla ses geçişlerine engel olan bir malzemedir. Poliüretan köpükten üretilen süngerlerin küçücük parçacıklar haline getirildikten sonra sıkı ve yoğun bir şekilde birleştirilmesinden oluşmaktadır. Yüksek yoğunluğa sahiptir ve bu sayede ses yalıtım performansı mükemmeldir. Bir çok mekanda kullanılabilmektedir.

Daha Fazlasını Gör...