HERAKLİT AHŞAP YÜNÜ

 Ses yalıtım malzemeleri arasında heraklit ahşap yünü levhada bulunmaktadır. Ses yalıtımında üstün performans sağlayan heraklit ahşap yünü ısı yalıtımınada katkı sağlamaktadır. Yanmaya karşı dayanıklı hale getirilmiştir. Özellikle inşaat sektörü başta olmak üzere bir çok mekanda ve alanda kullanılabilen bir ses izolasyon malzemesidir.

 

ahsap yunu

 

Hastane, okul, sinema salonu, televizyon stüdyoları, radyo stüdyoları, müzik salonları, endüstri binaları, modern çiftlikler, turistik tesisler gibi ve benzeri mekanlarda ses geçişlerinin engellenmesi amacıyla kullanılmaktadır. Ses yalıtım performansı üst düzeydir ve %50 ye kadar ısı yalıtım performansıda sağlamaktadır.

 

BONDEX SÜNGERPAN

Bondex Süngerpan Duvar, zemin ve tavan ses yalıtım uygulamalarında kullanılan, yüksek frekanslı seslerin izole edilmesini sağlayan ve üst düzey bir performansla ses geçişlerine engel olan bir malzemedir. Poliüretan köpükten üretilen süngerlerin küçücük parçacıklar haline getirildikten sonra sıkı ve yoğun bir şekilde birleştirilmesinden oluşmaktadır. Yüksek yoğunluğa sahiptir ve bu sayede ses yalıtım performansı mükemmeldir. Bir çok mekanda kullanılabilmektedir.

Daha Fazlasını Gör...