TEKNO TOUCH SÜNGER

 Tekno touch sünger diğer akustik süngerlere alternatif olarak üretilmiştir.  Akustik süngerlerde renk seçenekleri yoktur. Tekno touch süngerde istenilen renklerde üretim yapılabilmektedir. Poliüretan köpükten üretilen tekno touch un yüzeyi kadife kaplıdır. Ortam akustiği düzenlemek amacıyla kullanılmaktadır. Bir çok mekanda kullanılabilmektedir. Dekoratif bir üründür.  Farklı formlarda üretilmektedir. Bu formlar düz, labirent, spesiyal ve yumurtadır.

Mekanlarda ses problemlerinin giderilmesi amacıyla kullanılmaktadır Eko, yankı ve uğultu gibi ses problemlerini çözümlemektedir. Bir çok mekanda kullanılmaktadır. Çok geniş bir renk seçeneği vardır. Standart olarak 50 x 50 boyutlarında ve 30 mm - 40 mm kalınlıklarında üretilmektedir. Mekanlara şık bir görünüm kazandırmaktadır. Dekoratif amaçlıda kullanılabilmektedir.

 

Akustik sunger uzeri ipeksi kadife kumas kapli panel 005

 

ÖZELLİKLER

  • Akustik performansı yüksektir.
  • Renk seçeneği geniştir.
  • 50 x 50 cm boyutlarındadır.
  • 30 mm - 40 mm kalınlıklarındadır.
  • Nemden etkilenmez ve küf tutmaz.

 

BONDEX SÜNGERPAN

Bondex Süngerpan Duvar, zemin ve tavan ses yalıtım uygulamalarında kullanılan, yüksek frekanslı seslerin izole edilmesini sağlayan ve üst düzey bir performansla ses geçişlerine engel olan bir malzemedir. Poliüretan köpükten üretilen süngerlerin küçücük parçacıklar haline getirildikten sonra sıkı ve yoğun bir şekilde birleştirilmesinden oluşmaktadır. Yüksek yoğunluğa sahiptir ve bu sayede ses yalıtım performansı mükemmeldir. Bir çok mekanda kullanılabilmektedir.

Daha Fazlasını Gör...