BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect melamin sünger özel olarak üretilen, yanmaz özellikte ve antibakteriyel bir süngerdir. Çok hafif bir malzeme olan melamin sünger düşük yoğunluktadır. Ses yutum katsayısı yüksektir. Basotect melamin sünger düz ve 4 farklı formda üretilmektedir. Bu formlar yumurta, spesiyal, labirent ve piramittir. Melamin köpük renk seçenekleri gri ve beyazdır. Ses yalıtımı ve akustik düzenleme uygulamalarında kullanılmak üzere özel olarak üretilmiş bir süngerdir. Kimyasal madde katkısı olmadan yanmazlık özelliği kazandırılmıştır.

Güçlü bir ses yalıtımı sağlanmak istenilen mekanlarda bariyerli basotect melamin sünger kullanılabilmektedir. Üst düzey bir performans sağlamaktadır. Basotect sünger melamin köpükten üretilmektedir. Mekanlarda akustik düzenleme sağlamaktadır. Yankı ve eko gibi ses problemlerinin engellenmesini sağlamaktadır. Düşük ağırlıkta olması nedeniyle tren, gemi ve uçaklarda da kullanılabilmektedir.

 

Basotect melamin yanmaz sungerleri 001

 

Antibakteriyel bir sünger olması okul ve hastane gibi hassas mekanlarda kullanılabilmesini sağlamaktadır. Melamin köpük renk seçeneği olarak gri ve beyazdır. Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, bateri odası, konser salonu, hastane, okul, jeneratör odası, kompresör odası, makine dairesi gibi ve benzeri bir çok mekanda kullanılabilmektedir.

Basotect melamin süngerde diğer süngerler gibi solid yapıştırıcı ile uygulanmaktadır. Epidyem ses bariyeri ile birlikte kullanılabilmektedir. Esnek bir yapıdadır ve çok hafif bir malzemedir. Düşük yoğunluktadır. Ses yutum katsayısı yüksektir. Antibakteriyel bir süngerdir. Nemden etkilenmez ve küflenmez bir özelliktedir.

 

Basotect sunger basf tekno foam 001 830x599

 

ÖZELLİKLER

  • Yanmaz özellikte bir süngerdir.
  • Antibakteriyel özelliktedir.
  • Nemden etkilenmez ve küflenmez.
  • Farklı formlarda üretilebilmektedir.
  • Farklı kalınlık ve yoğunluklarda üretilebilmektedir.
  • Renk seçeneği olarak melamin köpük gri ve beyazdır.

 

Basotect sunger basf tekno foam 003 830x400

 

 

BONDEX SÜNGERPAN

Bondex Süngerpan Duvar, zemin ve tavan ses yalıtım uygulamalarında kullanılan, yüksek frekanslı seslerin izole edilmesini sağlayan ve üst düzey bir performansla ses geçişlerine engel olan bir malzemedir. Poliüretan köpükten üretilen süngerlerin küçücük parçacıklar haline getirildikten sonra sıkı ve yoğun bir şekilde birleştirilmesinden oluşmaktadır. Yüksek yoğunluğa sahiptir ve bu sayede ses yalıtım performansı mükemmeldir. Bir çok mekanda kullanılabilmektedir.

Daha Fazlasını Gör...