AKUSTİK VİCOUSTİC FLEXİ SÜNGER

Akustik vicoustic flexi sünger stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, prova odası, bateri odası, piyano odası, televizyon stüdyoları, radyo stüdyoları gibi ve benzeri mekanlarda ortam akustiğinin düzenlenmesi amacıyla kullanılmaktadır. Yan yana dizilerek uygulanan vicoustic flexi süngerin ek yerleri belli olmaz. Boşluklarından kablolar geçirilebilmektedir. Ortam akustiği sağlayarak ses problemlerinin giderilmesini sağlamaktadır. Akustik vicoustic flexi sünger uygun fiyatlı olan üründür.

 

 

 

Vicoustic fleksi panel a 50Vicoustic flexi panel a 50 415x415

 

 

 

Poliüretan köpükten üretimi sağlanmaktadır. Tek başına uygulandığı mekanlarda ses yalıtımında iyi bir performans sağlamaz. Diğer ses kesici malzemeler ile birlikte kullanılmalıdır. Gri renkte üretimi yapılmaktadır. İstenilen renge sprey boya ile boyanabilir. Ses emici özellikte olan vicoustic flexi sünger ses problemlerinin giderilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Kolayca uygulanan akustik vicoustic flexi sünger solid yapıştırıcı ile yapıştırılmaktadır. Akustik performansı yüksektir. Nemden etkilenmez ve küflenmez özelliktedir. Yan yana dizildiği zaman ek yerleri belli olmaz.

 

Vicoustic flexi fleksi panel a 50 sungeri fiyatlari 005 830x474

 

Vicoustic flexi panel a 50 830x471

 

ÖZELLİKLER

  • 50 x 50 x 5 cm boyutlarındadır.
  • Ortam akustiği düzenlemektedir.
  • Sprey boya ile boyanabilmektedir.
  • Ek yerleri belli olmaz.
  • Boşluklarından kablo geçirilebilir.
  • Nemden etkilenmez ve küflenmez.
  • Akustik performansı yüksektir.
  • ISO 3795

BONDEX SÜNGERPAN

Bondex Süngerpan Duvar, zemin ve tavan ses yalıtım uygulamalarında kullanılan, yüksek frekanslı seslerin izole edilmesini sağlayan ve üst düzey bir performansla ses geçişlerine engel olan bir malzemedir. Poliüretan köpükten üretilen süngerlerin küçücük parçacıklar haline getirildikten sonra sıkı ve yoğun bir şekilde birleştirilmesinden oluşmaktadır. Yüksek yoğunluğa sahiptir ve bu sayede ses yalıtım performansı mükemmeldir. Bir çok mekanda kullanılabilmektedir.

Daha Fazlasını Gör...