AKUSTİK BASS TRAP SÜNGER

Akustik bass trap sünger, bass frekanslarını ayarlayan ve bass seslerini kesen bir üründür. Alçak frekanslı ses sorunlarında en iyi çözümler arasında bass trap süngerde bulunmaktadır. Akustik bass trap süngerin ebatları 30 x 30 x 70 cm dir. Mekanlarda akustik düzenleme sağlamaktadır. Ses problemlerini çözümlendirmektedir. Yanmaz süngerler sınıfına girmektedir. Akustik bass trap sünger diğer süngerler ile birlikte sık bir şekilde kullanılmaktadır. Ses problemlerinin giderilmesini sağlamaktadır.

Yüksek frekanslı bass seslerinin kesilmesini sağlamaktadır. Ses emicilik özelliğine sahiptir. Köşe bass tuzağı olarakta bilinmektedir. Mükemmel bir performans sağlayarak bass frekansı ayarlar. Ses dalgalarını kontrol altına alarak ses problemlerinin önüne geçmektedir. Stok rengi gri olan bass trap sünger sprey boya ile boyanabilmektedir.

 

bass trap akustik sunger 1bass trap akustik sunger 2

 

 

Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, sinema salonları, enstrüman çalgı odası gibi ve benzeri mekanlarda kullanılabilmektedir. Mekanlarda oluşan eko ve yankı gibi ses problemlerinin engellemektedir. Solid yapıştırıcı ile uygulanmaktadır. Nemden etkilenmez ve küflenmez. Yanmaz özellikte bir süngerdir. Üstün bir performans sağlamaktadır.

 

bass trap akustik sunger 3bass trap akustik sunger 4

 

ÖZELLİKLER

  • Yanmaz özellikte bir üründür.
  • Nemden etkilenmez ve küflenmez.
  • Stok rengi gridir.
  • Sprey boya ile boyanabilmektedir.
  • 30 x 30 x 70 ebatlarındadır.
  • Akustik performansı yüksektir.
  • 100 Hz arası %120

BONDEX SÜNGERPAN

Bondex Süngerpan Duvar, zemin ve tavan ses yalıtım uygulamalarında kullanılan, yüksek frekanslı seslerin izole edilmesini sağlayan ve üst düzey bir performansla ses geçişlerine engel olan bir malzemedir. Poliüretan köpükten üretilen süngerlerin küçücük parçacıklar haline getirildikten sonra sıkı ve yoğun bir şekilde birleştirilmesinden oluşmaktadır. Yüksek yoğunluğa sahiptir ve bu sayede ses yalıtım performansı mükemmeldir. Bir çok mekanda kullanılabilmektedir.

Daha Fazlasını Gör...